FileFlexשיתוף קבצים פנים ארגוני

שיתוף קבצים פנים ארגוני

010 מציעה לכם את FileFlex פתרון היברידי מאובטח המספק לארגון ולמשתפי המידע שלו אבטחת מידע ופרטיות כשירות peer-to-peer, ממש מהמקום בו מאוחסן המידע.

המידע שלך נשאר בארגון שלך!

FileFlex שונה מעננים ציבוריים כמו Dropbox, Google Drive ו- OneDrive בכך שהוא מאפשר שיתוף קבצים בין גורמים בתוך הארגון ומחוצה לו מבלי הצורך להוציא את המידע לענן. למעשה, FileFlex מאפשר גישה מרחוק הישר למקום בו מאוחסנים הקבצים - בין אם זה מהטלפון החכם, הטאבלט או המחשב, ושיתוף מידע באופן מאובטח מאחורי חומת אש ותחת שליטה מלאה שלכם.

פתרון מושלם לשיתוף מאובטח

ב- FileFlex תמצאו מענה ייחודי לבעיות אבטחה וניהול שלא ניתן לפתור באמצעות פתרונות אחרים בשוק ע"י גישה מרחוק לכל קבצי המקור ללא צורך בגורם שלישי והישר מהמקום בו הם מאוחסנים.

מיקום קבצים על כל התקן אחסון - שרת, NAS, מחשב או ענן, ללא כל צורך בענן פרטי או ציבורי או צורך בהעתקת קבצים לספק צד שלישי על מנת לשתף אותם.

לוח בקרה (DashBoard) ידידותי מאפשר למשתמשי הארגון גישה מרחוק, שיתוף קבצים ווהזרמת תכנים (streaming), מבלי להעביר את המידע ממקום למקום.

היתרונות של FileFlex

אין סנכרון<br />ואין כפילות

אין סנכרון
ואין כפילות

אין מעורבות<br />צד שלישי בתהליך

אין מעורבות
צד שלישי בתהליך

המידע נשאר<br />במרחב הארגוני

המידע נשאר
במרחב הארגוני

ההבדל בין FileFlex לשירותי שיתוף קבצים אחרים

פתרונות EFSS - Enterprise File Sync and Share מסורתיים מצריכים העלאה וסנכרון קבצים לצד שלישי או אחסון בענן פרטי וכרוכים במגוון בעיות אבטחה ומגבלות ניהול ש FileFlex פותרת בקלות.

האתגרים של פתרונות מסורתיים

שיתוף בין מקומות ומכשירים מרובים - המידע עלול להתפרס על מקומות גאוגרפיים שונים, על מספר רב של שרתי והתקני אחסון, ללא שליטה של הלקוח על המיקומים הללו וחוקי המדינות הללו.

שיתוף מידע חלקי - בגלל מגבלות נפח בפתרונות אלו, העובדים מוגבלים ביכולת שלהם לסנכרן ולהנגיש מידע ונאלצים להיות סלקטיביים במה שהם יכולים לשתף.

סיכוני פרטיות ואבטחה מובנים - אפילו שירות שיתוף קבצים מתוחכם ביותר כמו Dropbox כבר נפרץ, כונן Google, OneDrive ואמזון נפגעו כולם מהפסקות שירות ואין באפשרותכם לדעת אם הנתונים נבדקים על ידי צד שלישי, שכפוף לגישה חוקית על ידי סוכנויות ממשלתיות ללא הסכמת הלקוח או ידיעתו.

תשתית חדשה יקרה - הפתרונות המסורתיים דורשים רמה גבוהה של אינטגרציה טכנית, התמחות IT מורכבת ולעיתים גם צורך בהכשרת משתמשים. מצב זה אינו מאפשר את מינוף תשתית האחסון הקיימת לטובת אחסון המידע הארגוני בצורה מובטחת ומוגנת.

הפתרונות של FileFlex

טיפול בבעיות של פיצול וסנכרון - טכנולוגיית שיתוף המידע שלו הופכת את כל הנתונים לנגישים במקום שבו הם מאוחסנים. אין צורך לשכפל, להזיז ו/או לסנכרן למיקום משני.

שיתוף מידע ללא מגבלת נפח - כיוון שהמידע נשאר בתוך הארגון אין מגבלה על כמות הנפח שניתן לשתף.

פרטיות ואבטחה - כל המידע נשאר בתשתית שבבעלות החברה, באתרי החברה, מאחורי חומת אש ועם יומן פעילות בנוי בתוך היישום. השיתוף מוגבל לאנשי קשר מורשים בלבד. כל הנתונים שבתוך היישום, מוצפנים ברמת ההגנה הגבוהה ביותר.

חסכון ארגוני - ממנף את ההוצאות הקיימות ואינו דורש השקעה בתשתית אחסון נוספת. בנוסף מעניק לכם גם הזדמנות למנף את תשתית האחסון הקיימת בארגונכם, ליצירת ענן וירטואלי פרטי.

ב- FileFlex הקבצים שלך נשארים ברשת שלך!

FileFlex אידיאלי עבור ארגונים אשר מתייחסים בחומרה לשיקולי אבטחה ופרטיות, למגבלות טכניות של שימוש ב- FTP או בשירותי ענן ציבוריים ופרטיים שרואים בשמירה על המידע תחת שליטה תאגידית, הנחת היסוד. גם במקרים בהם משאבי ה- IT ותקציבי הארגון מוגבלים, יעדיפו ארגונים שאינם רוצים להתפשר על רמת האבטחה שלהם את FileFlex מאחר והחיבור של התוכנה למערכת האחסון הארגונית שומר על הקבצים במיקומי המקור שלהם ומאחורי 'חומת האש' הארגוני. המשמעות היא שהמידע נשאר בשליטה מלאה של הארגון ותחת ניהול של צוות ה- IT. כמובן שניתן להחיל בקלות רבה יותר את מדיניות אבטחת המידע וההגנה על הפרטיות של הארגון (מבלי לדאוג לפריצות, פגיעה בשירות, ניהול ומעקב אחרי גישה לנתונים), כאשר המידע מאוחסן ומתוחזק על ידי הארגון ולא על-ידי צד שלישי.

עם FileFlex Enterprise חשבונות המשתמשים מנוהלים ע"י ה- IT אשר קובע איזה משתמש בתוך הארגון מוקצה לאיזו מחלקה, לאילו מאגרי מידע יכול המשתמש לגשת ומהן ההרשאות שיש לו לשיתוף קבצים. FileFlex Enterprise מאפשר למנהל המערכת מעקב אחר פעילות החברה ופעילות המשתמשים ומספק להם כלי שיתוף המאפשרים הורדה ועריכת קבצים ע"י כל משתמש מורשה. בסופו של יום, הדבר מתורגם לשליטה טובה יותר במידע הארגוני, יציבות וסיכון נמוך יותר לאבטחת המידע.