השותפים שלנו

השותפים שלנו

מובילות ומצוינות טכנולוגית

010 בוחרת לייצג חברות ומוצרים שאיכותם גבוהה ביותר ואשר משתלבים בסל הפתרונות שלנו ומאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו את המענה הטוב ביותר לניהול ה- IT הארגוני וההגנה על מידע.

השותפים העסקיים שלנו נבחרים לאחר בדיקה מעמיקה של הטכנולוגיות שלהם ביחס לפתרונות אחרים הקיימים בשוק ולאחר שווידאנו כי החברות הללו פועלות בהלימה לערכים של 010 ומקפידות על אמינות ושקיפות, שירות ברמה גבוהה, מוצרים איכותיים ורמת אבטחת מידע ללא פשרות.

כל החברות המיוצגות על ידי 010 נהנות ממוניטין רב ונחשבות למובילות בתחומן הן ברמה הטכנולוגית והן ברמת השירות שהן מעניקות. כולן פועלות בשוק הבינ"ל מזה שנים רבות ומשרתות אלפי לקוחות ברחבי העולם.
אמינות

אמינות

ואחריות

פתרונות

פתרונות

חכמים

מובילות

מובילות

טכנולוגית

כל הפתרונות המיוצגים על ידי 010 הם Enterprise Grade מבחינת האיכות, אך מתאימים גם לעסק קטן של 5 עובדים, הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינת תקציבית. המומחים של 010 יודעים להתאים את הפתרון האופטימלי לכל גודל של עסק.

השותפים שלנו

FileFlex
FileFlex - פתרון גישה מרחוק, סטרימינג וניהול מאה אחוזים של המידע באחסון הארגוני. פתרון היברידי מאובטח זה מבית 010 מספק לארגון ולמשתפי המידע בו אבטחת מידע ופרטיות כשירות peer-to-peer, ממש במקום בו מאוחסן המידע.
ID Agent
ID Agent מספק מערך פתרונות מקיף של אימוני מודיעין ואבטחה לארגונים, מוסדות ציבוריים ופרטיים לצורך מניעת אירועי סייבר. מוצר הדגל של החברה מספק מודיעין, ניתוח ומעקב אחרי נתוני עובדים ולקוחות שנפרצו או נגנבו וכך מפחית את החשיפה לנכס היקר ביותר של הלקוחות – זהותם הדיגיטלית.
Continuum
שירות IT מנוהל אוטומטית מבית Continuum: פתרון איכותי לניהול מערכות המידע של הארגון. כלי הניטור, שירותי הניהול הפרואקטיבי ותוכנת הבינה המלאכותית - מציעים ניהול IT המבטיח שהמערכות של הארגון יפעלו כנדרש ויספקו שקט נפשי לארגון.
Asigra
בזכות שנים של שיתוף פעולה עם Asigra, ב- 010 המידע שלכם מוגן תמיד. פתרון הגיבוי של 010 מספק אבטחה ברמה גבוהה, סקלביליות אינסופית ויכולת להגן כמעט על כל מכשיר, בכל מקום. Asigra מצוידת באישור אבטחה FIPS 140-2 עם הצפנת 256 סיביות.
Auvik
התוכנה מבוססת הענן של Auvik מפחיתה את המורכבות של ניהול רשת לשלבים פשוטים ואוטומטיים וכך הופך ניהול רשת לשירות יעיל ורווחי.