Continuumפתרון חכם לניהול IT

טכנולוגיות מתקדמות לניהול IT

ראש שקט ויתרון תחרותי
מערכות מידע זמינות ומעודכנות הינן הנחת בסיס של כל ארגון בעולם המודרני. אין כיום חברה, קטנה או גדולה, שלא צוברת מידע ועושה בו שימוש יומיומי לפעילות שוטפת. בין אם אתם מנהלים בחברות עתירות ידע, תעשייה, מסחר ושירותים או בעלי מקצועות חופשיים, כל תקלה במערכות המחשוב כתוצאה מדיסק מלא, תוכנה לא מעודכנת או השבתה של שרת, עלולה לגרום לעצירת פעילות ולנזק תפעולי רגעי או ארוך טווח לעסק קטן או לארגון ענק.

קחו למשל את תחום ניהול בתי מלון כדוגמה מובהקת לתלות במערכות המידע. החל משלב קבלת ההזמנה וחלוקת החדרים, דרך ניהול השירותים ומתקני המלון ועד לעזיבת האורח, כל תקלה במערכות עלולה להשבית את שרשרת הפעולות הללו ולגרום לנזק אופרטיבי, תקציבי ותדמיתי חמור.

את רוב התקלות שלכם ניתן למנוע

מדי שנה אנו רואים ומטפלים באלפי תקלות המעכבות ומשבשות את עבודת המערכות בעסקים קטנים וגדולים כאחד. את רובן המכריע של התקלות הללו, ניתן היה למנוע כלל וזאת באמצעות:
  • ניטור שוטף של המערכות שמאפשר איתור ותיקון תקלות באופן אוטומטי ומיידי בעודן קטנות ולפני שהתפתחו לנזק ממשי.
  • עדכון סדיר וקבוע של המערכות, למניעת הישנותן של תקלות שכבר זוהו וטופלו בעבר.

Continuum שומרים עליכם 24/7

השירות של Continuum מאפשר ללקוחותינו לפעול בסביבת עבודה יציבה, וליהנות משקט נפשי ויתרון תחרותי משמעותי באמצעות שלושה מרכיבים עיקריים:
checked1xתוכנת ניטור מבוססת בינה מלאכותית
לטיפול ב-97% מסוגי התקלות הנפוצות
checked1xצוות התערבות של 1,200 מהנדסים
וטכנאים המטפלים ביתר התקלות
checked1xביצוע פעולות פרואקטיביות כגון
התקנת עדכוני אבטחת מידע

היתרונות של Continuum

שירות מנוהל 24/7/365

שירות מנוהל 24/7/365

מ-7 מרכזי תמיכה
סביב העולם
עלות חודשית נמוכה

עלות חודשית נמוכה

ממחיר של
שעת טכנאי
חיסכון עתידי

חיסכון עתידי

על הוצאות מיותרות
לטיפול בתקלות לא מנוטרות

התראות חכמות יותר פחות קריאות שירות ותוצאות מצוינות

פתרון ניהול המערכות של 010 מעניק לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר ובעלות נמוכה וקבועה הכולל

תוכנה לניטור ותיקון תקלות אוטומטי

הפתרון של 010 מבוסס על Agent המותקן על שרת או מחשב, מנטר אותם באופן שוטף ויודע לזהות ולפתור בצורה אוטומטית עשרות אלפי סוגים של תקלות. השירות מפחית את כמות התקלות שתחוו ומקטין משמעותית את זמן הטיפול בהן ובכך חוסך זמן וכסף, ומשפר את חווית המשתמש הכללית שלכם.

קרא עוד >

התקנת עדכוני תוכנה ומערכת הפעלה

אחת המשימות השוטפות של מנהל מערכות היא ביצוע של עדכוני מערכת הפעלה, עדכוני אבטחת מידע ותיקוני באגים במערכות.

השירות של 010 כולל בתוכו בדיקה יסודית של איכות וטיב התיקונים ע"י צוות מיומן ולאחר שעברו את מבחן ה- QA  בהצלחה - הפצתם למערכות שלכם על מנת להבטיח עבודה בטוחה ורציפה.

קרא עוד >

צוות NOC 24/7 לשירותך

השירות של 010 כולל בתוכו צוות ה- NOC של 010 מטפל בכל אותם אירועים שהמערכת מזהה אך לא יכולה לפתור אוטומטית. הצוות מתחבר למערכות שלכם, מבצע עבודות תחזוקה, משימות כגון Restart יזום לשרתים, בדיקות ביצועים וכדומה ומאפשר לכם להתפנות לניהול המערכות והעסק במקום לטפל "בכיבוי שריפות".

קרא עוד >

פתרון אוטומציה (DevOps)

חלק מהעבודה השוטפת של מנהלי רשתות הינו לוודא תקינות של  הגדרות ותהליכים שונים על המחשבים ברשת. השירות של 010 מסייע במשימות הללו באמצעות פורטל ייעודי לבניית תהליכי אוטומציה לביצוע הגדרות והתקנות ולבניית פרופילים במחשבים ובתחנות עבודה. השימוש בפורטל זה מייעל את תהליכי עבודה שלכם, חוסך לכם זמן ומקל על ניהול המערכת.

קרא עוד >

Continuum - פרסים וזכיות

Slider